29 CZERWCA
Fotografia reporterska – Ekwador Marta Bugno
Jesteś w dziale Galeria
Cykl pt "Bliżej Ziemi" to 8 fotografii przedstawiających życie indian Shuar zamieszkujących tereny dżungli amazońskiej w południowo-wschodnim Ekwadorze. Ludzie ci żyją w naturze, ona ich karmi, z nią są zjednoczeni w symbiotycznym związku. Korzystają  z dóbr cywilizacji w ograniczonym zakresie nie rezygnując z życia swoich przodków. Fotografie przedstawiają związek człowieka z naturą tam gdzie cywilizacja nie podporząkowała sobie jeszcze człowieka swoim własnym regułom.

Marta Zuzanna – Rocznik 1982. Pochodzi z Ozorokowa. Na co dzień mieszka w Krakowie.
Z fotografią zetknęła się przypadkiem, i był to przypadek bardzo istotny w jej życiu. Rozwijanie umiejętnośći w tej dziedzinie zawdzięcza samozaparciu i poszukiwaniu możliwości ujścia dla swojej energii. W ramach własnych projektów realizuje materiały podczas dalekich podróży.
Studentka Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych (2017-2018), uczestniczka warsztatów fotograficznych i wystaw zbiorowych. W czasach gdy fotografia jest wszechobecnym medium szuka swojej tożsamości i środków wyrazu, które pomogą jej wyrazić
siebie.

REPUBLIKA KRECIEJ GÓRY // Lidia Rozmus // wystawa
Fotografia reporterska – Ekwador Marta Bugno
Konrad Peszko defragmentacja finisaż wystawy malarstwa
SIELANKA Agnieszka Łukaszewska wernisaż
MARZENA KOLARZ OTWORKOWO. Fotografie.
Mój Norwid
Oblicza burości