6 kwietnia 2018, 19.00
Jesteś w dziale Galeria

URBI ET ORBI / Stanisław Wójcik

wernisaż wystawy 6 kwietnia 2018, g. 19.00

wystawa czynna do 19 kiwetnia 2018.

Stanisław Wójcik urodził się 10 stycznia 1982 r. w Warszawie. W 2002 r. z  wyróżnieniem zdał egzaminy na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  W 2005 r. otrzymał roczne stypendium Ministra Kultury i Sztuki. Studia ukończyłw 2008 r., broniąc dyplom w Pracowni Projektowania Graficznego prowadzonej przez prof. Lecha Majewskiego, oraz aneks z rysunku w Pracowni Rysunku prof. Henryka Gostyńskiego. We wrześniu 2008 r. rozpoczął pracę jako asystent w pracowni rysunkowo malarskiej na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Od 2010 r. pracuje na stanowisku adiunkta w Pracowni Malarstwa dla studentów od II do V roku prowadzonej przez prof. Henryka Gostyńskiego na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, fotografią, muzyką folkową.

HEROINA. BOHATERKA / wystawa fotografii
URBI ET ORBI / Stanisław Wójcik wernisaż wystawy
Konrad Peszko defragmentacja finisaż wystawy malarstwa
SIELANKA Agnieszka Łukaszewska wernisaż
MARZENA KOLARZ OTWORKOWO. Fotografie.
Mój Norwid
Oblicza burości