sezon 2017/2018
PERKUSJA / nauka gry
Jesteś w dziale Edukacja

NAUKA GRY NA PERKUSJI

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych chcących nauczyć się grać na perkusji.

Zajęcia indywidualne w każdy wtorek/godziny do ustalenia

Koszt zajęć: 32 zł/45 min

Prowadzenie: Tomek Chołoniewski - absolwent (z wyróżnieniem) Akademii Muzyczną w Krakowie (2002). Zajmuje się głównie muzyką improwizowaną. Od 2013 roku współtworzy Instytut Intuicji (wraz z Pauliną Owczarek, Michałem Dymnym oraz Rafałem Mazurem), pod szyldem którego organizuje kilkanaście koncertów improwizowanych rocznie. Grał na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą z wieloma muzykami (m.in. John Butcher, Phil Minton, Frederic Blondy, John Edwards, Le Quan Ninh, Włodzimierz Kiniorski, Krzysztof Knittel, Lawrence „Butch” Morris, Jean-Herve Peron, Tomasz Stańko, Olga Szwajgier, Yuri Yaremchuk). Jest członkiem zespołu Moon2  z którym koncertuje w kraju i za granicą. Jest również członkiem zespołu Theme (wraz z Richardem Johnsonem oraz Stuartem Carterem). Jest twórcą muzyki do filmów animowanych Marty Pajek („Po Jabłkach” 2004, „Za ścianą” 2005) oraz muzyki do spektaklu „Teatr Anatomiczny” Teatru Tańca „Amareya” (2007). Prowadził również warsztaty muzyczne na Uniwersytecie Dzieci oraz w krakowskim Klubie Bunkra Sztuki. Współpracuje z Operą Krakowską oraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, z którą wielokrotnie brał udział w wykonaniach premierowych (m.in. w Holandii, Niemczech i we Włoszech).

Szczegółowe informacje i zapisy: ARTzona Ośrodek kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, 12 644 38 98.

MAŁA ARTzona - MAŁA ANIMACJA
LETNIA SZKOŁA GITARY