do 16 listopada 2017
KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek
Jesteś w dziale wydarzenia

KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek"

Celem konkursu „Zdrowy, rodzinny posiłek" jest  propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych całej rodziny. W konkursie mogą wziąć udział całe rodziny. Konkurs przeprowadzony jest w trzech kategoriach: menu dzienne, zbilansowany obiad dla rodziny i słodycze bez cukru

Kategorie konkursowe
1/ menu dzienne
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przykładowe menu dzienne, w którym zgłaszający powinien wypisać przepisy trzech głównych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja)

2/ zbilansowany obiad dla rodziny
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na zbilansowany obiad dla rodziny (złożony z trzech części: przystawka, danie główne i deser) wraz z fotografią tego dania

3/ słodycze bez cukru
Aby wziąć udział należy przesłać przepis na smaczny i słodki podwieczorek dla dzieci do 3 roku życia (prosimy o przesłanie przepisu wraz z przygotowaniem, przekąska nie może zawierać cukru, mile widziane zdjęcie gotowego produktu)

Terminy zgłoszeń: od 16 X – 16 XI 2017 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy artzona@okn.edu.pl z dopiskiem w tytule maila KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek". Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia dostępnego na stronie www.artzona.okn.edu.pl.

Finał konkursu odbędzie się 22 XI środa, g. 14.30 po ostatnich warsztatach edukacyjnych z cyklu Akademia Zdrowego Łakomczucha.

Dokumenty do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA doc

KARTA ZGŁOSZENIA pdf

KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek
KREATYWNA MASA KRYTYCZNA
WIECZORKI TANECZNE
KLUB RODZICÓW zajęcia w listopadzie
Warsztaty WenDo w ARTzonie
LINORYT warsztaty
DKF Kropka dla dzieci
Aleppo. Notatki z ciemności.
POLEND premiera spektaklu
DAMAGE CONTROL ARTzona NewART Festival