21 sierpnia 2017
11.00-12.00
Witajki i Papatki – Teatr „Chrząszcz w Trzcinie” spektakl dla najnajów (od 8 m-ca życia)
Jesteś w dziale wydarzenia
UWAGA!!!
Brak miejsc na spektakl - istenieje możliwość zapisania się na listę rezerwową. W mailu prosimy podać dodatkowo telefon do kontaktu. Będziemy dzwonić jeśli miejsce się zwolni.

„Witajki i Papatki” to spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 4 lat.

Przedstawienie oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach, co pozwala młodym widzom wyciszyć się, skupić i wniknąć w świat teatru. Poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch...

Motywem przewodnim spektaklu WITAJKI I PAPATKI są... dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania.... Do czego jeszcze?
Czas trwania: 30 min + 15 min zabawy

„Najnajami” nazywa się w teatrze najmłodsze dzieci, od 1 do 5 lat, które najprawdopodobniej mają styczność z teatrem po raz pierwszy. Spektakle przygotowywane specjalnie dla nich mają zadanie inicjacji, delikatnego i bezpiecznego wprowadzenia dziecka w świat teatralnej umowności. Inna dramaturgia oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku i słuchu, ale także na dotyk, zapach, nawet smak. Zanika wyraźna granica scena - widownia. Nie ma też typowej dla teatru ciemności. Akcja jest dostosowana do możliwości i zainteresowań widzów. Spektakle najnajowe obserwują i odkrywają świat wraz z dzieckiem i na dziecięcych zasadach.

Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

Wstęp 1 zł / opiekun

Joga Twarzy
WIEŚNIANKI - PREMIERA pieśni wiosenne
INNE STRONY MUZYKI I TAŃCA koncert i potańcówka
Kraków gospodarzem 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO
Warsztaty WenDo w ARTzonie
LINORYT warsztaty
DKF Kropka dla dzieci
Aleppo. Notatki z ciemności.
POLEND premiera spektaklu
DAMAGE CONTROL ARTzona NewART Festival