wtorki od godz. 19.00
do minimum 21.30
NHmeetup! Nowa Huta language and CS meetings
Jesteś w dziale Edukacja

Uczysz się języka obcego i brakuje Ci okazji by wypróbować swoje umiejętności? A może szukasz okazji by przełamać swój lęk przed rozmową w obcym języku? Przyjdź do nas na otwarte spotkania językowe!

Spotkanie jest podzielone na dwie części. Pierwsza część to spotkanie językowe dla bardziej zmotywowanych uczestników, na którym podnosimy swoje umiejętności językowe (język angielski), poprzez redagowanie artykułów prasowych, moderowane dyskusje, przygotowywanie tematów lub różne gry słowne.

Druga część to luźne spotkanie towarzyskie, połączone ze spotkaniem społeczności Couchsurfing, podczas którego rozmawiamy w każdym języku, poznajemy się nawzajem, wymieniamy idee, myśli, marzenia oraz plany :)

Nie jesteśmy szkołą językową, motywujemy się do ćwiczenia języka sami :)

19.00-20.00 / ćwiczenie języka (angielski) / Klubokawiarnia Ludowa, os. Teatralne 34

20.00-21.30 / luźne spotkanie językowe oraz Couchsurfingowe / Klubokawiarnia Ludowa, os. Teatralne 34

Prowadzenie: ARTzona OKN oraz Holender Jasny!

Let’s meet in Nowa Huta!! :)))

Grupa NHmeetup na Facebooku

Holender Jasny

Couchsurfing to międzynarodowa społeczność podróżników oraz wszystkich, którzy są otwarci na wymianę międzykulturową. Zrzesza 14 milionów ludzi w ponad 200,000 miastach na całym świecie, którzy żyjąc w duchu ekonomii współdzielenia dzielą się swoim czasem i zasobami.

Joga dla kobiet
HIP HOP dance / warsztaty taneczne