21 marca 2017
godz. 18.30-19.30
Joga Śmiechu
Jesteś w dziale Edukacja

Czy możemy się śmiać niezależnie od nastroju, bez dowcipów i ulubionych komedii?

Tak! Będziemy tak robić podczas Warsztatów Jogi Śmiechu! Program spotkania został opracowany na podstawie sztuki wywodzącej się z Indii, – łączy śmiech i praktyki oddechu. Podczas warsztatów będziemy wzbudzać śmiech i używać pozytywnych afirmacji, wykonując proste ćwiczenia.

Działamy w oparciu o tezę naukową, że nasze ciało nie rozróżnia śmiechu „sztucznego” od prawdziwego. W obu wypadkach organizm dostaje dużą dawkę tlenu, energii i dobrego samopoczucia. Wprowadzamy w życie myśl, że śmiech to zdrowie, i że każdy może śmiać się bez impulsów z zewnątrz.

Prowadzenie Andrzej Wiekiera - Instruktor Śmiechu, Trener Trwałego Rozwoju, współzałożyciel Stowarzyszenia „Radosnego”. Od. 2010 r. przeprowadził dziesiątki warsztatów. Śmiał się z wieloma grupami wiekowymi i zawodowymi. Współpracował z firmami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Chętnie podróżujący fan kabaretu.

Koszt uczestnictwa w warsztatach - 20 zł

Dzieci do lat 7 - 10 zł

Informacje i zapisy: jogasmiechu.krakow@gmail.com, Tel. +48 602 532 093, www.JogaSmiechu.pl

CERAMIKA ARTYSTYCZNA warsztaty