30 maja 2017
Zaprzyjaźnij się z emocjami
Jesteś w dziale

Zaprzyjaźnij się z emocjami to małe przedstawienia teatralne dla dzieci w formie inscenizowanych czytań. Najbliższe spotkanie zostało przygotowane na podstawie książki "Billy jest zły" Brigitty Stenberg (Wydawnictwo EneDueRabe). Tematem najbliższego spotkania „Zaprzyjaźnij się z emocjami” będzie dziecięca złość. To również warsztaty kreatywno-teatralne dla rodziców z dziećmi i dla rodzeństw, odbywające się w drugiej części spotkania. Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z emocjami" mają interdyscyplinarną formę łącząca teatr, sztukę i literaturę, rozwijającą wrażliwość u dzieci i kreatywność. Warsztaty realizowane są w ramach Klubu Rodziców w ARTzonie.

Spotkanie prowadzi Oliwia Jakubik-Pękala, aktorka Teatru Groteska

"Zazwyczaj Billy jest najlepszym kolegą, jakiego można sobie wyobrazić!
Zwykle Billy budzi się zadowolony.
Ale dzisiaj wszystko jest nie tak. Za oknem leje, a uśmiechnięty Miś wydaje mu się okropnie irytujący. Billy czuje, jak wzbiera w nim nieznane uczucie; chce krzyczeć, wykrzyczeć coś naprawdę niemiłego! Dziś Billy jest naprawdę zły..."

źródło opisu: Wydawnictwo EneDueRabe

Wstęp 1 zł / spotkanie