09/24/2015, 10/01/2015, 10/08/2015, 10/22/2015
Warsztaty social media dla dorosłych i młodzieży
Jesteś w dziale Edukacja

Warsztaty Social Media dla dorosłych i młodzieży

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące nowych mediów. Warsztaty odbędą się w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4 w następujący terminach:

24 września 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

1 października 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

8 października 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

Warsztaty poprowadzi Sebastian Jakubiec - twórca agencji websem.pl. Specjalizuje się w pozycjonowaniu, content marketingu oraz social mediach. Zafascynowany marketingiem internetowym. Certyfikowany specjalista Google Adwords i Google Analytics. Dotychczas przeszkolił ponad 650 osób w zakresie marketingu internetowego.

Zapisy: Katarzyna Szczęśniak, mail: artzona@okn.edu.pl

Szczegóły spotkań:

24 września 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

Temat: Podstawy e-marketingu - wprowadzenie do promocji w sieci

Warsztat ma na celu zapoznać uczestników z podstawowymi pojęciami marketingu internetowego i promocji w sieci. Skoncentrujemy się na poznaniu korzyści płynących z wykorzystania internetu w rozwoju ich inicjatyw jak i na sposobach organizacji kampanii internetowych. Każdy z nas używa sieci, naturalnym więc jest obecność w tej przestrzeni. Jak ją jednak wykorzystać w promocji swoich inicjatyw w sieci? Warsztat ma na celu przedstawienie zalet oraz wad używania Internetu do działań marketingowych. Uczestnicy przejdą interaktywne wprowadzenie do tematyki promocji w sieci, dzięki któremu będą orientować się w technika i metodach działań online.

1 października 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

Temat: Social media i content marketing - klucz do rozwoju Twojego biznesu

Najistotniejszym kanałem promocji internetowej są dziś media społecznościowe. Uczestnicy dowiedzą się jak je wykorzystać do promocji swoich inicjatyw oraz jak zintegrować działania off- i online. Media społecznościowe to aktualnie podstawowy kanał dotarcia do odbiorców, pozostaje tylko pytanie: jak do nich dotrzeć? Warsztaty pokażą uczestnikom sposoby opracowywania strategii obecności w social mediach oraz prowadzenia kampanii content marketingowych dopasowanych do inicjatyw.

8 października 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

Temat: E-marketing - trening zaawansowany

Znając najważniejsze metody i techniki promocji w sieci, uczestnicy będą mieli okazję przejść na zaawansowany poziom realizacji swoich kampanii digital marketingu, uwzględniając jednocześnie metody zapewniających bezpieczeństwo w sieci oraz prawnych aspektów działań online. Uczestnicy na ostatnim z serii warsztatów poznają zaawansowane zagadnienia związane z obecnością w sieci i tematów pokrewnych, jak prawne aspekty e-commerce, bezpieczeństwa prowadzonych działań e-marketingowych jak i mierzenia efektywności działań online.

22 października 2015, czwartek, g. 17.00-19.00

Lider medialny

Czyli m.in o tym, jak wykorzystać swój profil osobisty na Facebooku w marketingu kultury i inicjatyw społecznych.

rozwinięcie temat:u

Media społecznościowe pozwalają na tworzenie, rozwój i integrację społeczności wokół idei - czy jest nią produkt, czy inicjatywa kulturalna lub społeczna. Społeczności te potrzebują nie tylko abstrakcyjnych osobowości marek, ale przede wszystkim liderów medialnych, wychodzących z inicjatywami, twórczo animujących skupione wokół nich osoby, sprawnie korzystających z dostępnych technologii i potrafiących tę sprawność rozprzestrzeniać. Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z koncepcją lidera medialnego, jawnego menedżera strony na Facebooku - wykorzystującego swój profil osobisty do działań komunikacyjnych sprzyjających wspieranej inicjatywie oraz porównanie możliwości stron na Facebooku z możliwościami profilów osobistych.

Prowadzenie:
Michał Pałasz - doktorant Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, naukowo i zawodowo związany z promocją kultury w mediach społecznościowych. Autor licznych szkoleń i wystąpień związanych z wykorzystaniem mediów społecznościowych dla celów marketingu instytucji kultury i NGO. Menedżer kultury, koordynator Festiwalu Kultury i Mediów Polikultura. Zarządzał pracami związanymi z powstaniem krakowskich murali - Mayamuralu w krakowskim Podgórzu i Audiomuralu w Nowej Hucie, przewodnik Krakowskiego Szlaku Street Artu. Od 2008 roku dyrektor programowy Muzeum Erotyzmu.

Strona projektu: www.aplikacjakultura.okn.edu.pl

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

***Warsztaty realizowane w ramach projektu Aplikacja Kultura. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Szczegółowa Informacja:

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida,

os. Górali 4, Kraków

tel. 12 644-38-98

e-mail: artzona@okn.edu.pl

www.facebook.com/ARTzonaOKN

www.artzona.okn.edu.pl

www.aplikacjakultura.okn.edu.pl

CERAMIKA ARTYSTYCZNA warsztaty